Ky lojtar dëshiron largimin nga Arsenali – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky lojtar dëshiron largimin nga Arsenali

00:00 | 24 Qershor 2022

Ai nuk dëshiron që më ta bartë fanellën e Topçinjve.

Nicolas Pepe po kërkon një largim përfundimtar nga Arsenali, pretendon football.london, përcjell ORAinfo.

Anësori i Bregut të Fildishtë ka luftuar për të bërë një ndikim me Topçinjtë pas një lëvizjeje me para të mëdha nga Lille dhe është i etur për të filluar nga e para diku tjetër në një marrëveshje që mund t’i përshtatet të gjitha palëve./ORAinfo/

Komento: