Labi e Qëndresa në pushime, publikojnë foto nga hoteli super-luksoz – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi e Qëndresa në pushime, publikojnë foto nga hoteli super-luksoz

20:16 | 07 Shkurt 2019

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa përbëjnë një ndër çiftet më të përfolura sidomos në këto javët e fundit në mediat dhe publikun shqiptar.

U martuan para pak vitesh, e vetëm pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku vazhdimisht bëjnë postime të ndryshme.

E sot, Labi ka postuar foto të një hoteli shumë luksoz në Turqi e që duket se ka shkuar së bashku me Qëndresën./ORAinfo/

Komento: