Labi i ka dy fjalë për babën dhe nënën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi i ka dy fjalë për babën dhe nënën e tij

14:06 | 26 Janar 2019

Është ndër deputetët me aktiv në rrejtet sociale.

Fjala është për Labinot Tahiri i cili vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme.

Së fundmi, ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet pranë babait.

“Dikurë na kënaqte baba me saja😔kur ne ishim të vegjël! Tani më ky nuk mund të hyp në saja, e të paktën me e knaq me afersinë tonë që ta respektojmë sa do që do të ketë jetën e gjatë🕊🌟 Borgji ndaj babës e nanës është gjithë jetën✊🏼 Labi”, ka shkruar ai.

Labi u ka premtuar qytetarëve se nuk do t’i presë flokët dhe mjekrën deri sa të bëhet liberalizimi.

Komento: