Labi lë Qëndresën dhe vajzën në shtëpi, bën këtë gjest të papritur

13:41 | 12 Janar 2019

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Dasma e tyre madhështore para pak vitesh mori vëmendjen më të madhe të mediave rozë dhe u komentua për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Para pak javësh, ata u bënë prindër për herë të parë, dhe vajzës së tyre ia lanë emrin, Rroa.

Duket se Labi edhe pse është I përkushtuar në familjen e tij, duhet ta vazhdojë punën e tij si moderator i emisionit ‘Një kafe me Labin’.

Sot, ai ka shkuar në Zvicërr duke lënë kështu vetëm në Prishtinë, Qëndresën dhe vajzën./ORAinfo/

Komento: