Labi nuk po ka kohë për vajzën e Qëndresën, shikoni me kë i kalon këto orë të vona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi nuk po ka kohë për vajzën e Qëndresën, shikoni me kë i kalon këto orë të vona

23:00 | 30 Janar 2019

Qëndresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi.

Para pak ditësh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes, ajo nuk është aktive në rrjetet sociale, por Labi vazhdon të mbetët shumë aktiv.

Sonte ai përmes një postimi ka treguar se po merret me emisionin e tij edhe në këto orë të vona të natës.

Duket se Labi ka mjaftë pak kohë për gruan dhe vajzën e tij./ORAinfo/

Komento: