Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me Rroan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me Rroan

21:37 | 12 Shkurt 2019

Labinot Gashi është moderator i njohur kosovar dhe një dnër më të pëlqyerit në këtë profesion.

Duke qenë i pëlqyer në publik, edhe jeta e tij private nuk lë po u komentuar, shkruan ORAinfo.

Ai dhe gruaja e tij para pak muajsh u bënë prindër për herë të parë, dhe vajzën e tyre e quajtën, Rroa.

Meqë është tejet aktiv në rrjete sociale, Labi uroi vëllain për ditëlindje duke ia postuar foton më të bukur që ka ai me mbesën e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!