Labin apo Qëndresën, ja cilin po e do më shumë vajza e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labin apo Qëndresën, ja cilin po e do më shumë vajza e tyre

16:26 | 09 Shkurt 2019

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa po vahzdojnë të jenë një ndër çiftet më të komentuara shqiptare.

Ata bënë dasmën pak vite më parë dhe para pak muajve u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa pas lindjes ka qenë më pak aktive në rrjete sociale, duke iu përkustuar kështu vetëm rritjes së vajzës.

E sot ajo ka hapur një pyetsor në Instastory, e në pyetjen se cilin po e do më shumë vajza, Qëndresa ka treguar se vajza po e do me shumë babain e saj./ORAinfo/

Komento: