Lajm shokues për Asension – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm shokues për Asension

18:15 | 01 Korrik 2022

Ai nuk do të jetë më pjesë e Real Madridit.

Marco Asensio nuk do të prezantohet me një ofertë të re për kontratë në Real Madrid, pretendon Marca, përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi spanjoll, i cili ka qenë i lidhur me Arsenalin dhe Liverpoolin, tani duhet të vendosë nëse do të shtyjë për një lëvizje në dritaren aktuale të transferimeve apo do të shkojë drejt agjencisë së lirë në 2023./ORAinfo/

Komento: