Learta del bashkë me burrin e djalin, veshja e saj i befasoi të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta del bashkë me burrin e djalin, veshja e saj i befasoi të gjithë

20:16 | 20 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Matinin dhe Kushtrimin në pushime.

E ajo që bie në sy është veshja e Leartës më stilin sportiv.

Të tillë nuk jemi mësuar ta shohim Leartës, por edhe e tillë, ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: