Learta del me Kushtrimin për kafe, do të habiteni nga pamja e saj

10:06 | 14 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Kushtrimin.

Ajo që bie në sy është se Learta ka dalur e pa grimosur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: