Learta del me veturën e saj super-luksoze, vëmendjen e merr veshja e saj e pazakonshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta del me veturën e saj super-luksoze, vëmendjen e merr veshja e saj e pazakonshme

20:04 | 29 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturën e saj luksoze.

Vëmendjen merr veshja e saj, e tëra në të kuqe./ORAinfo/

Komento: