Learta del në mbrëmje me shoqe, bën grimin më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta del në mbrëmje me shoqe, bën grimin më të bukur ndonjëherë

22:58 | 07 Shkurt 2019

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasëm që përmendet ende në media e në public, përcjell ORAinfo.

Ata tani kanë një djalë, Matinin, e fotot e të cilit i shohim në rrjetet sociale të Leartes dhe Kushtrimit.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqen e që të gjithë vëmendjen e merr grimi i saj./ORAinfo/

Komento: