Learta dhe Neca pas Vitit të Ri në pushime, publikojnë foto me bikini

22:46 | 04 Janar 2019

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me Necën, ku së bashku me familje kanë filluar pushimet./ORAinfo/

Komento: