Learta e Kushtrimi vishen e rregullohen për të dal, fustani i nusës iu lë pa frymë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta e Kushtrimi vishen e rregullohen për të dal, fustani i nusës iu lë pa frymë

21:59 | 30 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Learta ka shumë fotografi të bukura me bashkëshortin e saj.

E një nga to është edhe kjo që mund t’a shihni më poshtë, ku Learta duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: