Learta edhe në pushime zgjohet herët, me këtë pamje iu thotë ‘mirëmëngjes’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta edhe në pushime zgjohet herët, me këtë pamje iu thotë ‘mirëmëngjes’

08:45 | 07 Janar 2019

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje nga Brezovica, me anë të së cilës iu thotë “mirëmëngjes”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!