Learta me Kushtrimin në pushim, shikoni në çfarë vendi kanë shkuar

13:01 | 20 Janar 2019

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasëm që përmendet ende në media e në public, përcjell ORAinfo.

Ata tani kanë një djalë, Matinin, e fotot e të cilit i shohim në rrjetet sociale të Leartes dhe Kushtrimit.

Learta dhe Kushtrimi këto ditë kanë qenë në Zvicërr, e sot duket se ata janë ndalur në Dubrovnik dhe që Learta nuk ka hezituar të postojë foto nga atje./ORAinfo/

Komento: