Learta më në fund merr dhuratën që priste, kaq romantik është Kushtrimi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta më në fund merr dhuratën që priste, kaq romantik është Kushtrimi

15:41 | 14 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka marrë dhuratë një trëndafil./ORAinfo/

Komento: