Learta me nënën e kunatën shkojnë në kinema, ja si janë veshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta me nënën e kunatën shkojnë në kinema, ja si janë veshur

22:43 | 11 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dalur për të shikuar film bashkë me nënën dhe kunatën.

Si gjithmonë, të trija po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!