Learta në drekë me burrin, kunatat e kunatin, vëmendja tek zonjat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta në drekë me burrin, kunatat e kunatin, vëmendja tek zonjat

13:47 | 07 Janar 2019

Learta tashmë është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo u bë e njohur si reja e Shyhretes, por tani njihet edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Learta ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo shumë aktive.

Këtë fundjavë ajo bashkë me burrin dhe familjen e tij kanë shkuar për pushime në Brezovicë.

E së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet me burrin, kunatën e kunatat.

Të gjithë po duken tejet bukur dhe të relaksuar nga pushimi që po bëjnë./ORAinfo/

Komento: