Learta në pushim jashtë vendit, publikon foto nga hoteli luksoz – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta në pushim jashtë vendit, publikon foto nga hoteli luksoz

17:45 | 04 Janar 2019

Learta së bashku me familjen e saj dhe me Kushtrimin e Matinin janë nisur për një pushim jashtë vendit.

Duket se Learta edhe pse ëshë shumë e zënë me dyqanin e saj që e ka hapur së fundmi, ka gjetur kohë edhe të qetësohet pranë familjes, përcjell ORAinfo.

E meqë është shumë aktive, Learta ka postuar fotografi që nga momenti I nisjes.

Ata kanë shkuar në Greqi dhe po qëndrojnë në një hotel shumë luksoz./ORAinfo/

Komento: