Learta në pushime me Kushtrimin, publikon pamje romantike me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta në pushime me Kushtrimin, publikon pamje romantike me të

11:29 | 10 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka shkuar në Brezovicë, e duket se po ia kalon shumë mirë.

Nga atje, Learta ka publikuar disa pamje shumë të bukura./ORAinfo/

Komento: