Learta në vello të bardhë e përqafuar me gjyshen, publikon foton më të bukur me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta në vello të bardhë e përqafuar me gjyshen, publikon foton më të bukur me të

19:39 | 08 Mars 2019

Learta po vazhdon të jetë një ndër perosnazhet më të përfolura në publik.

Ndonëse u bë enjohur si reja e Shyhretes, famën më të madhe po arrinë tani me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, për 8 Mars,ajo ka uruar gjyshen me foton më të bukur./ORAinfo/

Komento: