Learta në vello të bardhë e përqafuar me gjyshen, publikon foton më të bukur me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta në vello të bardhë e përqafuar me gjyshen, publikon foton më të bukur me të

19:39 | 08 Mars 2019

Learta po vazhdon të jetë një ndër perosnazhet më të përfolura në publik.

Ndonëse u bë enjohur si reja e Shyhretes, famën më të madhe po arrinë tani me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, për 8 Mars,ajo ka uruar gjyshen me foton më të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!