Learta niset në udhëtim me familje, poston foto në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta niset në udhëtim me familje, poston foto në këtë gjendje

15:28 | 04 Janar 2019

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është shumë e përkushtuar në profesion dhe në familje, gjen edhe kohë për rrjete sociale.

E sot, ajo është nisur për një pushim me familje dhe rrugës ka postuar një foto, e në të cilën duket shumë e lodhur nga rruga ./ORAinfo/

Komento: