Learta niset për në Gjermani me burrin e djalin, por ja edhe kush tjetër po i shoqëron

17:44 | 13 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po niset për në Gjermani me Kushtrimin dhe Matinin.

Bashkë me ta është edhe nëna e saj, Drita./ORAinfo/

Komento: