Learta nuk ndal dhuratat për kunatën, ja çfarë i ka blerë tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta nuk ndal dhuratat për kunatën, ja çfarë i ka blerë tani

11:38 | 13 Shkurt 2019

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Learta duket të jetë shumë e kujdesshme për familjen e Kushtrimit ,ajo nuk i kursen as duratat për kunatën e saj Njomzën e cila festojë ditëlindjen. /ORAinfo/

Komento: