Learta publikon foton me të bukur me Matinin, nxit reagimin e Shyhretës

21:12 | 14 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Matinin. Te veshur me shumë stil, me këtë foto ajo ka nxitur edhe reagimin e Shyhretës e cila ja ka dërgua ‘dy zemra’. /ORAinfo/

Komento: