Learta rregullohet tejet bukur dhe bën foto me djalin, ja si po duken nënë e djalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta rregullohet tejet bukur dhe bën foto me djalin, ja si po duken nënë e djalë

12:46 | 07 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Një ndër fotot e saj është edhe një me Matinin, ku shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: