Learta shkëlqeu mbrëmë si nusja e familjes, kush e bëri të ndihet si ‘princeshë’

19:45 | 28 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga mbrëmë, ku fustanin që kishte veshur, e kishte të dyqanit të saj.

Në këtë fustan, Learta thotë se është ndjerë si princeshë./ORAinfo/

Komento: