Learta shkon me Kushtrimin e djalin në ‘mërgim’, ja si janë kombinuar në veshje

20:28 | 18 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Learta sot ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram ku shihet së bashku me Kushtrimin dhe të birin e tyre, Matinin.

“Hera e parë e Matinit në Austri” ka shkruar Learta. Të tre duken mjaft bukur pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Komento: