Learta uron babain për ditëlindje, ia bën një surprizë të këndshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta uron babain për ditëlindje, ia bën një surprizë të këndshme

12:16 | 01 Shkurt 2019

Learta Jakupi është një ndër nuset më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, mirëpo më vonë famën e madhe e arriti vetë duke hapur dyqanin e saj me veshje elegante për femra, përcjell ORAinfo.

Learta dhe burri i saj Kushtrimi tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

E meqë Learta është tejet aktive në rrjete sociale, sot ka postuar foton më të bukur me babain e saj për t’ia uruar atij ditëlindjen./ORAinfo/

Komento: