Learta uron nënën dhe vjehrrën për 8 Mars, ja si i quan ato

10:47 | 08 Mars 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një fotografie ajo e ka uruar nënë dhe vjehrrën e saj për festën e 8 marsit.

“Gëzuar 8 marsin dy Zemrat e mia”- ka shkruar Learta./ORAinfo/

Komento: