Learta vishet si ‘adoleshente’ për të dal, por djalin e lë të veshur në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta vishet si ‘adoleshente’ për të dal, por djalin e lë të veshur në këtë gjendje

12:57 | 15 Mars 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është parë në një foto me djalin e saj ku shihet e veshur bukur, ndërsa djalin e ka lënë në pizhama./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!