Leartës ia blejnë prindërit këtë super-veturë, e reagimi i saj iu lë pa fjalë

18:59 | 15 Janar 2019

Learta Jakupi edhe pse u bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behluli, tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjen e saj.

Martesa e saj dhe e djalit të këngëtares u komentua për shumë javë në media dhe tani, çifti janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur Matin, përcjell ORAinfo.

Learta këto ditë ka shkuar për vizitë tek prindërit e saj në Zvicërr, por atje duket se mori surprizën më të ëmbël.

Prindërit e saj i kanë blerë një veturë të tipit BMW, e nga gëzimi Learta e ka postuar në profilin e saj në Instagram./ORAinfo/

Komento: