Leonita dhe Graniti dalin me veturë, nusja iu ‘mahnit’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita dhe Graniti dalin me veturë, nusja iu ‘mahnit’ me pamjen

15:03 | 01 Shkurt 2019

Graniti Xhaka dhe gruaja e tij Leonita janë një ndër çiftet më të përfolura

Ata janë në qendër jo vetëm të mediave shqiptare por edhe të huaja që i përcjellin vahzdimisht çiftin.

Leonita gjithmonë terhek vëmendjen e publikut me veshjen e saj shumë elegante dhe plot stil.

Çifti është mjaft aktive në rrjete sociale ku bëjnë postime nga më të ndryshmet,ku sot kan postuar një foto që kan dalur me veturë dhe duken shumë bukur./ORAinfo/

Komento: