Leonita e Graniti kaluan një natë romantike, shikoni këtë vend përrallor – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita e Graniti kaluan një natë romantike, shikoni këtë vend përrallor

12:04 | 07 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Leonita përmes një postimi ka treguar vendim romantik ku e kanë kaluar natën e mbrëmshme./ORAinfo/

Komento: