Leonita e Graniti më të dashuruar se kurrë, kjo foto e tyre do t’iu ‘shkri’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita e Graniti më të dashuruar se kurrë, kjo foto e tyre do t’iu ‘shkri’

16:20 | 06 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ata kanë publikuar një foto në të cilën duket si gjithmonë shumë të dashuruar./ORAinfo/

Komento: