Leonita një nuse me shumë stil, nuk e keni parë të veshur kaq bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita një nuse me shumë stil, nuk e keni parë të veshur kaq bukur

00:01 | 26 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: