Leonora merr një urim të veçantë për ditëlindje nga personi i dashur për të

11:23 | 04 Mars 2019

Leonora Jakupi është një prej kënëgëtareve më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo shpesh ka sjell risi në skenën kosovare.

Leonora Jakupi dje festoi ditëlindjen e saj të 40-të. Përkundër moshës që ka, Leonora me pamjen dhe stilin e saj duket si të ishte në të 20-tat.

Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja nga Drenica natyrisht që ka marrë urime të shumta nga personat e dashur të saj, miqtë e kolegët e shumtë. Në mesin e këtyre urimeve nuk ka si të mungojë edhe ai nga motra e saj, Blerta, e cila i ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për të. “Urime ditëlindja motër e dashur të dua me zemër mbretëresha jonë e bukur të uroj me shpirt se të dua me zemër të dua shumë”, ka shkruar Blerta ku ka publikuar një fotografi bashkë me Leonorën.

Komento: