Leonora nuk është e martuar, por shikoni çfarë dhurate mori për ‘Shën Valentin’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora nuk është e martuar, por shikoni çfarë dhurate mori për ‘Shën Valentin’

12:10 | 14 Shkurt 2019

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë, përcjell ORAinfo.

Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku poston foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.

E sot artistja ka postuar një fotografi ku shihet që ka pranuar një buçet me lule për Shën Valentin.

Leonora nuk është e martuar e as zyrtarisht në lidhje, por duket se sot këngëtarja drenicase ka vendosur ta hap zemrën. /ORAinfo/

Komento: