Lind këngëtarja e njohur, bëhet përsëri nënë

17:04 | 08 Janar 2019

Këngëtarja e mirënjohur bëhet nënë për herën e pestë.

Ajo ka lindur djalë, përderisa është e martuar qe 14 vjet.

Sophie Ellis-Bextor ka sjellur në jetë fëmijën e saj të pestë, këtë javë. Të hënën, përmes një postimi këngëtarja ka treguar lajmin se ka lindur djalin e saj, Mickey, duke shpërndarë një postim të ëmbël të bashkëshortit të saj, Richard Jones duke e mbajtur atë, shkruan rtv21.

Sophie, qe 14 vjet është e martuar me muzikantin, Richard Jones dhe ka edhe katër djem Sonny, Keith, Ray dhe Jesse.

Këngëtarja u bë e njohur me hitin “Groovejet”, dhe deri më tani ka lansuar gjashtë albume në studio.

Komento: