Linda lë pa fjalë edhe njëherë ndjekësit e saj, shikoni veprimin e fundit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Linda lë pa fjalë edhe njëherë ndjekësit e saj, shikoni veprimin e fundit të saj

11:10 | 08 Shkurt 2019

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pranë disa balonave dhe po ha banane.

Si gjithmonë pamja e saj është interesante./ORAinfo/

Komento: