Lipa na bëri krenarë të gjithëve, vjen reagimi i papritur i ish- të dashurit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lipa na bëri krenarë të gjithëve, vjen reagimi i papritur i ish- të dashurit të saj

15:36 | 11 Shkurt 2019

Sukseset e këngëtares kosovare, Dua Lipa në arenën ndërkombëtare nuk kanë të ndalur.

Ajo mbrëmë ka fituar çmimin prestigjioz, Grammy.

E për këtë sukses nuk kan munguar urime të shumta nga artistet tanë.
Ledri Vula e ka uruar këngëtaren përmes një komenti mbi imazhet që Dua i ndau me ndjekësit pas përfundimit të ceremonisë.

“Urime”, ka shkruar Ledri, i cili e duartroket përmes një ’emoji.

Dua dhe Ledri kanë kaluar pak kohë bashkë para se Dua të gjente suksesin ndërkombëtar, ndërsa ata kanë mbetur miq dhe përkrahës të njëri-tjetrit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!