Liverpool e “mposhtë” United, po ia merr nga duart super-talentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Liverpool e “mposhtë” United, po ia merr nga duart super-talentin

23:59 | 26 Qershor 2022

Reds dhe Djajtë e Kuq, ka kohë që janë në përcjellje të yllit të Dortmundit.

Liverpool ka besim se mund ta mposht Manchester Unitedin me nënshkrimin e yllit të Borussia Dortmundit, Jude Bellingham, pretendon The Sun, përcjell ORAinfo.

Bellingham, 18 vjeçar , është afruar më shumë me Anfield pasi Manchester City e zhvendosi vëmendjen te mesfushori i Leeds United, Kalvin Phillips./ORAinfo/

Komento: