Loja e famshme “Ludo King”, do të befasoheni kur ta shihni se me kë po luan Remzia

19:36 | 20 Janar 2019

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, dhe që me zerin e saj u bë e pëlqyer që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, shkruan ORAinfo.

Remzia është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E lojës tashmë të famshme “Ludo King”, duket se nuk i ka shpëtuar as Remzie Osmani, pasi sot ka publikuar një foto ku shihet me nipin e saj duke luajtur këtë lojë./ORAinfo/

Komento: