Lojtari I City-it i thotë “PO” Barcelonës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lojtari I City-it i thotë “PO” Barcelonës

20:36 | 03 Korrik 2022

Barcelona po ia merr super lojtarin Man City.

Mesfushori i Manchester Cityt, Bernardo Silva, i ka dhënë Barcelonës dritën jeshile për të kërkuar shërbimet e tij, raporton Sport, përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi portugez e ka parë të spekuluar për disa kohë një lëvizje në Camp Nou dhe viti 2022 mund të jetë viti në të cilin gjigantët e La Ligës më në fund marrin lojtarin e tyre./ORAinfo/

Komento: