Lola bën grimin e frizurën më të bukur, vëmendjen merr fustani i saj me ‘lule’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola bën grimin e frizurën më të bukur, vëmendjen merr fustani i saj me ‘lule’

21:41 | 01 Shkurt 2019

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë merr vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento: