Lola dhe Dauti në darkë romantike për Shën Valentin, kaq bukur është rregulluar Lola – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola dhe Dauti në darkë romantike për Shën Valentin, kaq bukur është rregulluar Lola

16:42 | 14 Shkurt 2019

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ata të dy kanë dalur në darkë së bashku dhe Lola po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: