Lola e ka dërguar vajzën në festën e Renesë, merr vëmendjen veshja e saj interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lola e ka dërguar vajzën në festën e Renesë, merr vëmendjen veshja e saj interesante

23:53 | 15 Maj 2019

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Është Lola ajo që është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar vajzëne saj në festën e vajzës së Norës.

E ajo që merr gjithë ëvmendjen është veshja që ajo ka zgjedhur për vajzën e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!