Lola e ka dërguar vajzën në festën e Renesë, merr vëmendjen veshja e saj interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola e ka dërguar vajzën në festën e Renesë, merr vëmendjen veshja e saj interesante

23:53 | 15 Maj 2019

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Është Lola ajo që është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar vajzëne saj në festën e vajzës së Norës.

E ajo që merr gjithë ëvmendjen është veshja që ajo ka zgjedhur për vajzën e saj./ORAinfo/

Komento: