Lola e sheh Dautin në TV, reagimi i saj do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola e sheh Dautin në TV, reagimi i saj do t’iu befasojë

20:08 | 04 Shkurt 2019

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo në InstaStory e ka publikuar Dautin, i cili është pjesë e një emisioni./ORAinfo/

Komento: