Lolita e sheh burrin krahë një super-femre, i papritur reagimi i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lolita e sheh burrin krahë një super-femre, i papritur reagimi i saj

20:21 | 04 Janar 2019

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Besniku bashkë me Eni Koҫin.

Duket se Lolita nuk është aspak xheloze./ORAinfo/

Komento: